D.Gray-Man Srb Forum

Join the forum, it's quick and easy

D.Gray-Man Srb Forum
D.Gray-Man Srb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nastavnici :@ xD Anime-rpg

Ići dole
AllenFan*-*
AllenFan*-*
D.Gray-man Admin
D.Gray-man Admin
Broj poruka : 29
Godina : 24
Lokacija : In my home
https://d-gray-man.forumsr.net

Nastavnici :@ xD Empty Nastavnici :@ xD

Pet Jun 24, 2011 9:23 am
Pa evo mojih:

1. Velemir Martina-profesor srpskog jezika -Uff dabog da c.....
2. Savić Mirjana - nastavnik srpskog jezika-Ona vise nepredaje Sad bila je najj...nastavnica posle moje razredne naravno!=)
3. Jević Slavica - profesor srpskog jezika-WTP !!! MOJA RASREDNA
4. Milićević Ljubica - profesor ruskog jezika-4 a imala sam samo dve cetvorke i cetri petice :@ mrzim je!
5. Borčić Ružica - nastavnik engleskog jezika-Nevolim je ali je nastavnica za sva vremena ako kod nekog mozes nauciti engleski to je onda ona ^^
6. Molnarova Viera - profesor engleskog jezika-Ovu mrzim ko joj dao posao dabogda mu crkla ves masina XD
7. Pavkov Biljana - profesor matematike-Jabuke!*-*XD samo jede jabuke XD
8. Stanisavljević Miloš - profesor matematike-Najaci nastavnik samo sedis na casu on ti daje 5 ^^ obozavam ga a kad mu stomacina ispadne ... XD
9. Bašić Milena - profesor biologije-Patkica.... Kvak,Kvar... najgora nastavnica ! :@ mrzi svu decu ! :@
10. Šubara Mile - profesor fizike-On je mrtav ladan xD tako kazu XD
11. Žarković Dragoslav - profesor tehničkog obrazovanja-Smorite cim zine jednu rec govori 100 god. xD
12. Vekić Svetlana - profesor geografije-Geografiju kod nje samo slusas i naucio si jako je dobra nastavnica ^^
13. Ćulibrk Zlata - profesor hemije - NEz jer nemam hemiju ali je jako dobra tako kazu ^^
14. Rokvić Slobodan - profesor istorije-A nastavnik Roki ♥️ najaci ^^ Smile samo sad nam nece vise predavati Sad neee! ves ona ruparka V-2 smiriiiiiiiii teeeee seeeeeeee! :@ kako mrzim kad to kaze ta ruparka :$
15. Novaković Nebojša - profesor fizičkog vaspitanja-Nastavnik Coka on je super medju najboljim sigurno ^^
16.Ćulibrk Slobodan - profesor fizičkog vaspitanja- -.- dovoljno xD cela jedan xD
17. Ivković Obrad - profesor muzičke kulture - Najnastavnik muzickog ikad ^^
18. Velimir Sanja - profesor likovne kulture-Hmm onako dobra je samo je nekontam nesvidja joj se nesto prelepo a svrljotine da :S
19. Kukučka - Supekova Marija-nastavnik-maternji jezik sa elementima nacionlane kulture - slovačkog jezika-:/ -.- smaraaaaa
20.Karanović Marija - profesor informatike-Obozavam je kao i ona mene ^^
21.Bokorac Miladin - veroučitelj-Nez saznajem za 2 meseca XD
22.Vujin Danijela - veroučitelj-Maca ^^ XD Znaci deco, znaci, znaci, znaci...
23.Banjac Nada - nastavnik razredne nastave-Svi su streberi kod nje u razz^^ super je lik Smile
24.Dugajlić Radmila - nastavnik razredne nastave-Ko je ta? XD
25.Grbić Ksenija - nastavnik razredne nastave-Nespominjite mi je ! XD Moja uciteljjica :S Groblje :S
26.Jeličić Snežana - profesor razredne nastave-Sooooper ! Smile
27.Ajder Olgica - profesor razredne nastave-Ozbiljna i dobra samo je neki nerazumeju ^^
28.Kavgić Jasna - nastavnik razredne nastave-Soooper! Smile
29.Boškić Jovan - nastavnik razredne nastave-Oj ha Jovo aj narakiju XD
30.Ševo Mirjana - nastavnik razredne nastave-Ona je najuciteljica 100%
31.. Kecman Vesna - profesor razredne nastave-Direktorova zena ozbiljna kad radi ali zna i da se zeza i dobra je bar ja tako mislim ^^

PRODUŽENI BORAVAK

1. Jeličić Dragana - profesor razredne nastave-2 najuciteljica ^^ zao mi je sto sad radi samo u boravku treba ovu danasnju decu neko pametan da uci. :/
2. Bojinović - Labus Mira - profesor razredne nastave-Uciteljica mira je Ozbiljna kad redi, kad nesto naumi to i uradi.. xD Smile I dobra jeeee.... zeza se sa decom itd.. Smile

VASPITAČI PREDŠKOLSKOG UZRASTA
1. Topalović Gordana-Goga Super je!
2. Radišić Maja-Moja Vaspitacica... Smile ♥️♥️♥️♥️♥️ Najbolja vaspitacica na svetu.... Smile ^^
3. Kiš Violeta-Ona je dobra i ozbiljna a na rodjendanima i tako van skole / zabavista kako god luuda ko struja Smile ^^
4. Selaković Sonja-Neznam bas ;/ xD Super je ! Smile
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu